Zakład pogrzebowy Styks

Jeśli umiera ktoś bliski, zawsze czujemy się zagubieni i nie mamy głowy do tego, aby załatwiać wszelkie formalności związane z pochówkiem. Właśnie dlatego na rynku funkcjonują firmy takie jak Styks – zakład pogrzebowy, który pomaga w organizacji “ostatniego pożegnania”. (more…)

Detektywi Detego

Wybierając agencje detektywistyczną do współpracy, warto upewnić się, że działa ona skutecznie i dyskretnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności, dlatego każda czynność, którą wykonuje nasz prywatny detektyw jest zawsze dokładnie przemyślana. (more…)

Drukarnia Designer

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom odbiorców, oferujemy kalendarze trójdzielne o indywidualnie dobranych właściwościach. (more…)

Zwalczanie.com

Bez dwóch zdań, sprzątanie po zgonie to czynność, którą należy powierzyć sprawdzonej ekipie fachowców. Tylko wówczas możemy mieć pewność, że mieszkanie zostanie odpowiednio zdezynfekowane. W ramach naszej codziennej pracy usuwamy wszelkie ślady biologiczne powstałe w wyniku rozkładu ciała. (more…)

Insektpol – najlepsza dezynfekcja

Dlaczego dezynfekcja po śmierci jest tak ważna? Głównie dlatego, że w wyniku rozkładu ciała powstają szkodliwe cząstki organiczne oraz przykry zapach. Specjaliści z firmy Insektpol dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej pozbyć się tego problemu. Z uwagi na bogate doświadczenie oraz wiedzę, nasi pracownicy doskonale radzą sobie z każdym przedsięwzięciem. (more…)