Blog 123podlogi.pl

Planując aranżację wnętrza, należy mieć na uwadze fakt, że nie ma podłogi idealnej. Każdy rodzaj drewna ma specyficzne właściwości pasujące do różnorodnych wnętrz i preferencji użytkowników. (more…)

F.H.U. Bakster

Bakster to specjaliści w zakresie produkcji i montażu wszelkich konstrukcji stalowych. Działamy w całej Polsce już od wielu lat. (more…)

mj-a.pl

Propozycje naszej Pracowni stanowią idealne rozwiązanie dla osób zainteresowanych domem, który będzie w 100% spełniał ich wymagania. (more…)

Hurst

Napinane sufity lustrzane firmy Hurst cieszą się coraz większym zainteresowaniem odbiorców. Przede wszystkim są bardzo trwałe, a ponadto doskonale się prezentują. (more…)

Expo Extreme – Budowa stoisk targowych

Mając na uwadze zróżnicowane oczekiwania Klientów, oferujemy szeroki zakres usług związanych z budową obiektów targowych. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię serwis, magazynowanie, czy montaż, nasza oferta spełni Twoje wymagania. (more…)

Complex – okna dachowe

Proponowane tanie schody strychowe sprawdzają się znakomicie w każdym obiekcie. Z uwagi na solidną konstrukcję oraz łatwy montaż, coraz więcej użytkowników decyduje się na ich zakup. (more…)

Grupa Projektowa Dominanta

Niezmiennie od lat, jednym z popularniejszych elementów naszej oferty są projekty domów z poddaszem. Trudno się temu dziwić, gdyż jest to rozwiązanie o wielu zaletach! (more…)