Drukarnia internetowa Piga.pl

Bez dwóch zdań, naklejki z folii monomerycznej i folii kanalikowej to produkty mogące pełnić wiele funkcji. Można je przykleić praktycznie na każdym podłożu, dzięki czemu są jednymi z najbardziej uniwersalnych rozwiązań w zakresie promocji marki. (more…)

Jobimet

W ramach naszej codziennej pracy produkujemy szafki gazowe wolnostojące o parametrach zgodnych z oczekiwaniami Klientów. (more…)

Jobimet

Każda szafka na dwa gazomierze dostępna w naszej ofercie to produkt o możliwie najlepszych parametrach jakościowych. Zależy nam na pełnym zadowoleniu Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty gwarantowały długą i bezproblemową eksploatację. (more…)

Medson S.C.

Oferowany spektrofotometr vis to urządzenie o idealnie dobranych parametrach technicznych. Na szczególną uwagę zasługuje szeroka gama wyposażenia dodatkowego, które pozwala na konfigurację urządzenia zgodne z preferencjami użytkownika. (more…)

Corneco Sp. z o.o.

Skuteczne usuwanie szkodników to domena firmy Corneco. Fumigacja, którą proponujemy Klientom z miasta Warszawa jest przeprowadzana za pomocą sprawdzonych i skutecznych środków. (more…)

Ekspert DDD

Pluskwy są insektami, które rozmnażają się bardzo szybko. Duża populacja tych owadów stanowi nie lada problem dla lokatrów. Jeżeli nie zdecydujemy się na zwalczanie pluskiew odpowiednio szybko, będziemy musieli wyrzucić część mebli, a w skrajnych przypadkach dokonać remontu mieszkania. (more…)

Firma Insektpol

Pluskwy należą do grona owadów, które bardzo trudno wytępić domowymi sposobami. Nie dość, że chowają się w trudno dostępnych zakamarkach, to jeszcze są aktywne głównie w nocy. To wszystko sprawia, że ich likwidacja jest bardzo trudna i wymaga dużo cierpliwości. Jeśli zależy Ci na sprawnym rozwiązaniu problemu, postaw na zwalczanie pluskiew z firmą Insektpol. (more…)

Corneco – zwalczanie szkodników drewna

Zwalczanie insektów znajdujących się w drewnie to jedna ze specjalności firmy Corneco. Wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom zleceniodawców, oferujemy różnorodne metody neutralizacji szkodników. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zlikiwidować drewnojady praktycznie w każdym obiekcie. Jeśli zależy Ci na szybkich efektach, dobrym rozwiązaniem okaże się fumigacja drewna. (more…)

Insektpol – dezynfekcja

Nasze maty dezynfekcyjne łączą w sobie estetyczny wygląd oraz wysoką funkcjonalność. Można je wykorzystać praktycznie wszędzie. Nawet w najcięższych warunkach pracy sprawdzą się znakomicie. W przypadku kłopotów z wyborem właściwego rodzaju maty, nasi pracownicy chętnie służą radą. Obecnie, obsługujemy przedsiębiorców z rozmaitych branż. Za każdym razem są oni zadowoleni z jakości naszej obsługi. Już dzisiaj wejdź na naszą stronę i dowiedz się jakie korzyści możesz uzyskać dzięki naszym produktom.