Detektyw zdrady

Tajfun Group oferuje najwyższej jakości usługi detektywistyczne w porozumieniu z policją i innymi niezależnymi ekspertami: prawnikami, policją. Nasza agencja detektywistyczna stosuje autorskie, nieszablonowe metody po to, aby w żaden sposób nie ograniczać się w swoich działaniach. (more…)

Kremacja Wadowice

Nasza firma pogrzebowa działa na terenie Suchej Beskidzkiej, Andrychowa i Wadowic. W ofercie przedsiębiorstwa o nazwie ZADORA znajdują się pogrzeby tradycyjne, a także kremacja zwłok. (more…)

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego FUMO

Zapewnienie bezpieczeństwa pożarowego to w przypadku budynków użyteczności publicznej kluczowy obowiązek zarządcy lub właściciela. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej instrukcji bezpieczeństwa pożarowego lub szkolenia w tym zakresie, specjaliści z firmy Fumo służą pomocą. (more…)

Komornik Daria Paulina Wysocka

Licytacje komornicze to jeden ze sposobów pozyskiwania środków na zaspokojenie roszczeń wierzycieli. W Białymstoku, przy Sądzie Rejonowym, zajmuje się tym komornik Paulina Wysocka. (more…)

Zakład pogrzebowy Styks

Jeśli umiera ktoś bliski, zawsze czujemy się zagubieni i nie mamy głowy do tego, aby załatwiać wszelkie formalności związane z pochówkiem. Właśnie dlatego na rynku funkcjonują firmy takie jak Styks – zakład pogrzebowy, który pomaga w organizacji “ostatniego pożegnania”. (more…)

Detektywi Detego

Wybierając agencje detektywistyczną do współpracy, warto upewnić się, że działa ona skutecznie i dyskretnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności, dlatego każda czynność, którą wykonuje nasz prywatny detektyw jest zawsze dokładnie przemyślana. (more…)

Drukarnia Designer

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom odbiorców, oferujemy kalendarze trójdzielne o indywidualnie dobranych właściwościach. (more…)

Zwalczanie.com

Bez dwóch zdań, sprzątanie po zgonie to czynność, którą należy powierzyć sprawdzonej ekipie fachowców. Tylko wówczas możemy mieć pewność, że mieszkanie zostanie odpowiednio zdezynfekowane. W ramach naszej codziennej pracy usuwamy wszelkie ślady biologiczne powstałe w wyniku rozkładu ciała. (more…)

Insektpol – najlepsza dezynfekcja

Dlaczego dezynfekcja po śmierci jest tak ważna? Głównie dlatego, że w wyniku rozkładu ciała powstają szkodliwe cząstki organiczne oraz przykry zapach. Specjaliści z firmy Insektpol dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej pozbyć się tego problemu. Z uwagi na bogate doświadczenie oraz wiedzę, nasi pracownicy doskonale radzą sobie z każdym przedsięwzięciem. (more…)