Bebetu – wyjątkowe zabawki

Pierwsze urodziny to ważne wydarzenie zarówno w życiu samego dziecka jak też jego rodziców, rodzeństwa i pozostałych członków rodziny. Zazwyczaj każdy w tym dniu pragnie obdarować dziecko wyjątkowym prezentem, bo i sama okazja jest niezwykle szczególna. (more…)

Sklep internetowy Juniora.pl

Jedną z popularnych neurologicznych terapii przeznaczonych dla dzieci z zaburzeniami rozwoju i genetycznymi jest Metoda Krakowska. Jej twórcą jest profesor Jagoda Cieszyńska. (more…)

Pyrland Park Linowy

Zależy Ci na znalezieniu niepowtarzalnego miejsca w Poznaniu, które umożliwi Ci aktywnie spędzić czas? Koniecznie zapoznaj się z propozycją Pyrland Parku Linowego. Prowadzony przez nas park mieści się w sercu Poznania nad jeziorem Maltańskim. (more…)

Popaopa

Jesteśmy rodzicami, dlatego z praktyki wiemy, czego tak naprawdę potrzebujecie Wy i Wasze dzieci. W Popaopa.pl oferujemy produkty dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i niosące prawdziwą wartość dla dzieci. U nas znajdziesz wygodne ubranka, ergonomiczne nosidła i chusty, kołyski, kosze, wózki, hulajnogi, kocyki, pieluszki, pościel, kosmetyki, smoczki, (more…)

Powietrzny Zamek

Powietrzny Zamek to firma, w ofercie której znajdziesz zróżnicowane atrakcje, które na pewno uprzyjemnią zabawę maluchom podczas imprez. (more…)

Sklep internetowy Ola4Kids

Szukasz ciekawych zabawek dla swojej pociechy? Jeśli tak, mamy dla Ciebie najlepszą ofertę. Sklep internetowy Ola4Kids proponuje zabawki dla dzieci w różnym wieku i o różnych wymaganiach. (more…)

Centrum Zabaw – Fabryka Misia

Nasze centrum zabaw pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych obiektów. Posiadamy wyjątkowo szeroki wachlarz zabawek oraz atrakcji. Z naszej oferty mogą skorzystać dzieci w różnym wieku. Gwarantujemy, że każdy maluch wyjdzie od nas zadowolony. (more…)

Le Pukka Concept Store

Sklep internetowy Lepukka.pl powstał specjalnie dla ludzi, którzy cenią sobie niebanalne i unikalne przedmioty codziennego użytku. Jeśli wyjątkowy design to cały Twój świat koniecznie sprawdź ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. (more…)

Mobilne planetarium Sfera Wiedzy

Jeżeli szukasz nieszablonowego a za razem niezwykle skutecznego sposobu nauczania astronomii, skorzystaj z oferty firmy Sfera Wiedzy. Specjalnie dla uczniów przygotowaliśmy interaktywne pokazy w mobilnym planetarium. (more…)