Wellclinic Klinika Medycyny Estetycznej

Klinika Medycyny Estetycznej Wellclinic to wyjątkowe miejsce, w którym skorzystasz ze wsparcia specjalistów w pracy nad ciałem, duchem i zdrowiem. Oferta obejmuje między innymi: zabiegi na twarz i ciało, (more…)

dodoMED Fizjoterapia

Wiele osób cierpi na przewlekły ból krzyża, dlatego też gabinet dodoMED z Kościerzyna wprowadził do oferty specjalną terapię nakierowaną na leczenie tego typu problemu. (more…)

New Dent Clinic

Interesuje Cię dentysta, który pomoże Ci pozbyć się problemów z zębami? Zapraszamy do NewDent Clinic, która mieści się w dogodnej lokalizacji w Poznaniu. (more…)

Centrum Zdrowia Psychicznego wDal

Renomowane Centrum Zdrowia Psychicznego wDal w Krakowie oferuje kompleksowe usługi obejmujące różnego rodzaju terapię, np. psychodynamiczną, gestalt, integratywną, poznawczo-behawioralną. (more…)

Dietetyk kliniczny Anita Żmudzińska

Mam to szczęście, że mój zawód dietetyk to również moja wielka pasja. Doskonale wiem, jak dieta odchudzająca czy wymagająca dostosowania się do choroby dietozależnej może być trudna, dlatego staram się to Państwu zawsze ułatwić na tyle, na ile jestem w stanie. (more…)