OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

Wyniki badań naukowych w zakresie medycyny sportowej jednoznacznie wskazują na konieczność żywienia suplementacyjnego w podnoszeniu różnych cech sprawności sportowej i (more…)

Polski Sklep Medyczny

Jeśli szukasz sprawdzonego sklepu ze sprzętem medycznym, oferta przedstawiona przez Polski Sklep Medyczny okaże się optymalnym wyborem. (more…)

Agnieszka Szczerbowska – fizjoterapeuta

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom Pacjentów, zdecydowaliśmy się włączyć do naszej oferty suche igłowanie. Ta nowatorska metoda terapii sprawdza się w przypadku wielu dolegliwości bólowych. (more…)

SELF – Psychologia

Odwiedzając Gabinet psychologiczny SELF Przyjazne Terapie, masz pewność, że uzyskasz wsparcie profesjonalisty. Niezależnie od tego, czy nie radzisz sobie z problemami emocjonalnymi, czy chcesz poprawić relacje małżeńskie, wizyta w naszej placówce okaże się świetnym pomysłem. (more…)

Genius Nutrition

Bez dwóch zdań, dobór odpowiednich suplementów jest bardzo ważny z punktu widzenia realizacji planów treningowych. (more…)

MobilnePielegniarki.pl

W ramach naszej codziennej pracy świadczymy profesjonalne usługi pielęgniarskie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentom, realizujemy wizyty zarówno w domach, jak i zakładach pracy, czy hotelach. (more…)