Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Warszawa

Meksyk - Jukatan

Brak głosów.
Please wait...

Możesz wyjechać dokładnie tam, gdzie chcesz, zwiedzić nieznane kraje, doświadczyć prawdziwej przygody i luksusu zwiedzania miejsc, o których wcześniej tylko słyszałeś. Na odkrycie czeka cały szeroki świat. Wystarczy tylko sięgnąć po oferty z katalogu biura podróży Logos tour, aby przekonać się, jak piękne miejsca istnieją na Ziemi. Nie ograniczamy się wyłącznie do standardowych wyjazdów turystycznych w obrębie Europy. Kierujmy się znacznie dalej, z wykorzystaniem różnych środków transportu – choć głównie używamy do tego celu połączeń samolotowych, pozwalających nam na dotarcie do celu podróży w stosunkowo krótkim czasie. Zatrudniani przez nas lokalni przewodnicy z pasją opowiedzą o miejscach, do których dowozimy turystów. Będziecie mieli wrażenie, że program wyjazdu został skrojony na miarę Waszych potrzeb i nie jest to tylko puste, nic nieznaczące zapewnienie. Tak jest naprawdę i warto przekonać się o tym na własnej skórze, wyruszając z nami na wakacje marzeń.

Jeździmy w różnych kierunkach – na wszystkie siedem kontynentów, zwiedzając, wypoczywając i przeżywając piękne przygody wraz z naszym klientami. Wspomnienia z nich pozostają z nami na lata, co jest najlepszą pamiątką dla każdego turysty. Na pewno warto podkreślić, że organizujemy wyprawy do najdalszych zakątków globu, przez co możecie Państwo zobaczyć to, co dotychczas pozostawało kompletnie poza Waszym zasięgiem.

Między innymi możemy zabrać Was do Meksyku – kraju w Ameryce Północnej, zahaczającego o Amerykę Łacińską. To miejsce wielobarwne, do którego trzeba pojechać co najmniej kilka razy, aby zobaczyć wszystkie jego atrakcje. Oferujemy między innymi wakacje w Meksyku na Półwyspie Jukatan, gdzie panują niemal przez cały rok doskonałe warunki do wypoczywania. Wczasy na Jukatanie to jedna z najczęściej wybieranych opcji wyjazdu do Meksyku. Półwysep Jukatan może poszczycić się wspaniałymi plażami, a przy tym wieloma atrakcjami turystycznymi w niewielkiej odległości od wybrzeży. Na półwyspie znajdziemy prekolumbijskie kompleksy miejskie, czego przykładem jest Chichen Itza. Oprócz tego można wybrać się na tzw. Riwierę Majów i odkryć pozostałości miast tej dawnej cywilizacji. Wypoczynek w Meksyku na Półwyspie Jukatan zapewni jeden z najbardziej znanych kurortów turystycznych Cancun.

Chcesz zobaczyć Półwysep Jukatan, odpocząć na przepięknych plażach Meksyku i zobaczyć najciekawsze atrakcje tego regionu? Rezerwuj wakacje na Półwyspie Jukatan czy wycieczkę objazdową do Meksyku na naszych stronach internetowych. Możesz też przyjść do siedziby Logos tour w Warszawie lub skorzystać z możliwości osobistego spotkania z naszymi pracownikami w jednym z regionalnych biur na terenie całej Polski.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o.

Adres: ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 801 011 864

Strona internetowa:


Mapa dojazdu: